10-lecie Firmy

 Z okazji Jubileuszu 10- lecia Firmy SIC Chcielibyśmy podziękować naszym partnerom  oraz klientom biznesowym Za wieloletnią i owocną współpracę. Aby każdy kolejny rok działalności firmy przyniósł pomyślną realizację założonych celów i satysfakcję z ich osiągnięcia.

18 i 19 Kwietnia 2015 rok w „Folwarku Cyziówka”   położonym na skraju malowniczej  części Puszczy Sandomierskiej odbyły się  obchody 10- lecia firmy SIC. Z tej to okazji cały zespół wraz z licznym gronem zaproszonych gości celebrował niniejszy 2 dniowy Jubileusz. W oficjalnej   części obchodów Dyrektor Zarządzający pan Mariusz Rzucidło wygłosił  przemówienie, w którym to podziękował wieloletnim partnerom biznesowym oraz zasłużonym pracownikom za trudy tworzenia firmy oraz rozpoznawalnej już  dziś w całej Europie marki produktów SICol. Część nieformalna Jubileuszu urozmaicona została licznymi atrakcjami w postaci  kasyna z profesjonalna obsługą krupierską, koncertu duetu ” Akolada” (skrzypce i akordeon), biesiady przy ognisku oraz licznych konkursów. Poniżej przedstawiamy krótka relację w postaci zdjęć.

„Chcielibyśmy  podziękować wszystkim  przybyłym gościom za zaszczycenie nas swoją obecnością  i fantastyczną zabawę, a obsłudze i kierownictwu ” Folwarku Cyziówka ” za pełny profesjonalizm w przygotowaniu całego wydarzenia.

2018 SIC