Struktura działalności

 
Sprzedaż i marketing struktura-dzialalnosci Kluczową działalność naszej firmy stanowi sprzedaż profesjonalnych produktów chemicznych. Stosujemy w swojej pracy nowoczesny marketing, a dzięki zaangażowaniu zespołu dynamicznych ludzi dostosowujemy swoje działania do aktualnych potrzeb rynkowych. Mając na celu ciągłe podnoszenie satysfakcji klientów przeprowadzamy odpowiednie badania rynkowe. Następnie za pomocą uzyskanych informacji opracowujemy odpowiednią strategię sprzedażowo-marketingową. Na pierwszym miejscu stawiamy zawsze szeroko pojęte dobro naszych klientów.

Badania i rozwój Ze względu na szerokie spektrum aplikacyjne naszych produktów podjęliśmy się współpracy z kilkoma instytutami i uczelniami w kraju i za granicą. Opracowujemy tam  nowoczesne produkty na specjalne życzenie klientów zgodne ze światowymi trendami rozwojowymi w tym zakresie.

Usługi konsultingowe (doradztwo techniczne i technologiczne) Świadczymy usługi doradcze w zakresie aplikacji produktów chemicznych oraz optymalizacji procesów produkcyjnych. W ten sposób możemy pomóc naszym klientom wykorzystując wiedzę i doświadczenie zdobyte dzięki wieloletniej współpracy z firmami z wielu branż przemysłu.

2018 SIC